Düğün Günü Neler Gereklidir?

Beklediğin gün sonunda geldi çattı ve işte kapına dayandı, sevdiğin insanla hayatını birleştiriyorsun… Evleniyorsun! Peki bu özel günde sana neler lazım biliyor musun? Eğer bilmiyorsan, ya da bildiklerine yenilerini eklemek istiyorsan yazımızı okumaya devam et… Şimdiden mutluluklar!

Her İşi Halledebilecek Birisi

Seni gerçekten tanıyan ve seven bir dostun ya da akraban düğün günü seni idare edebilmeli ve sakinleştirebilmeli. Bir bakmışsın o kişi her şeyi halletmiş bile, sen de rahat rahat misafirlerinle ilgilenmiş olursun.

Bir Organizatör ile Çalışın

Profesyonel manada düğün organizatörlüğü işi yapan bir şirketle anlaşmaya varıp düğününüzün gidişatını büyük bir ölçü içerisinde koruyabilirsiniz. Profesyonel organizatör sayesinde rahatınız asla bozulmamış olacak. Bizce şahane bir şey bu!

Yapman Gerekenlerin Listesi

Planlı bir biçimde ilerlemek ve buna göre hareket etmek her zaman daha güvenilir bir davranış olmaktadır. Eğer yapmak istediklerinizi unutmamak istiyorsanız muhakkak yapmanız gerekenlerin listesini yapmalısınız.

Sağlıklı Beslenme Düzeni

Fresh bir kahvaltıyla o güne başlayın. Gün içerisinde sık sık ama az az yiyecek tüketin. Böylelikle mide ile alakalı herhangi bir sorun veya da sıkıntı yaşamamış olursunuz. Böylece tüm gün daha rahat hareket edersiniz.

Çanta Hazırlayın

Size lazım olabilecek önemli şeyleri bir çantaya koyup yanınızda götürün. Acil yardım çantaları her zaman iş görür. Bu sebeple bu çantayı hemen vakit kaybetmeden oluşturmaya başlayın.

1 Saat Mola

Bir spa merkezine giderek rahatlayıp gevşeyebilirsiniz. 1 saatlik dinlenme süreci eminiz ki size çok ama çok iyi gelecek. Düğün yorgunluğu öncesi dinlenmek iyi olacaktır.

Fazladan Ayakkabı

Yanınızda yedek ayakkabı götürmeyi asla unutmayın! Topuklu ayakkabılar ayağınızı zor duruma sokabilir. Bu durumda yedek ayakkabı devreye girer ve sorun çözülür.

Şarj Aleti

Şarj aletinizi yanınıza almayı unutmayın, telefon size o gün çok lazım olabilir.

Takı Çantası Şart

Takı çantanızı sakın unutmayın bu fazlasıyla önemli bir unsurdur. Takı töreninde takıların konulacağı çanta da budur.

Makyöz Olmalı

Düğün günü en azından bir kişi bile olsa makyöz olmalı. Çok özel bir gün ve makyajlar da saçlar da bakımlı ve hoş olmalıdır. Aksi takdirde bakımsızlık kötü durumlara yol açabilir.